Možnosti dopravy a platební metody

MOŽNOSTI DOPRAVY - ČR

Kurýr

Přepravní společnost doručuje zboží obvykle do 2-3 dnů po celé ČR, informuje zákazníka telefonicky o době doručení, možnost přesměrování zásilky na výdejní místo.

Cena: 102 Kč

Zásilkovna

Doručení zpravidla do 2-5 pracovních dnů od objednání.

V okamžiku, kdy bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí, zašle Vám přepravce heslo pro vydání zásilky prostřednictvím SMS a e-mailu.

Cena: 79 Kč

MOŽNOSTI DOPRAVY - Slovensko

Kurýr

Přepravní společnost doručuje zboží obvykle do 2-5 dnů po celém Slovensku, informuje zákazníka telefonicky o době doručení.

Cena: 135 Kč

MOŽNOSTI DOPRAVY - Ostatní země

Kurýr

Dopravujeme do Polska, Rakouska, Německa, Maďarska a Anglie. Bližší informace na e-mailu  info@ekochichi.cz.

Cena: 250 Kč

PLATEBNÍ METODY

On-line platby

Online platby pro nás zajišťuje česká platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platební metody:

  • Platba kartou – nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
  • Platba bankovním převodem – okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Kontakt na poskytovatele platební brány
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Bankovní převod

Využijte Vašeho internetového bankovnictví, nebo zaplaťte složenkou, převodem na účet číslo
670100 – 2216130735/6210, vedený u společnosti mBank. Jako variabilní symbol prosím použijte číslo Vaší objednávky. Berte prosím na vědomí, že zboží zasíláme ve chvíli, kdy je částka připsána na účet.

Osobní odběr - zdarma

Osobní odběr je možný po předchozí telefonické, nebo e-mailové domluvě – Ostrava, Havířov, Soběšovice. Bližší informace na telefonním čísle +420 605 223 666, nebo e-mailu info@ekochichi.cz.