Moje filozofie​

Od dětství mě bavila esoterika, bylinky a vše spojené s přírodními jevy. Ti co mě znají ví, že miluji zvířata a obzvlášť, že jsem pravý kočkomil. 😸Přírodní kosmetiku mám ráda delší dobu a nechci aby kvůli mě zvířata zbytečně trpěla. Proto i vybírám na svůj e-shop kosmetiku, která netestuje na zvířatech.

 Aby planeta a příroda tady byla v co nejryzejší podobě pro nás i pro další generace. Tak každý musíme něco udělat a stačí začít s malou věcí, která má větší smysl v konečném důsledku. Život s námi občas zamýšlí různé plány, např. z hlediska nějaké cesty za poznáním. Dá nám prostor k přemýšlení nebo nás čas od času zastaví a uzemní. V období, kdy jsem najednou měla k dispozici více času, jsem našla velkou zálibu. A to zejména k ekologičtějšímu přístupu žití a přírodní kosmetice. Konkrétněji ke skutečně ryzích produktech, které „mluví pravdu“. Žijeme ve svých dobře vypěstovaných bublinách a není někdy v našich silách, se zamýšlet nad pravdivostí tvrzení výrobců. A ačkoliv se někdy uvádí, že je něco přírodního původu, nemusí tomu tak vždy být. Začala jsem bedlivě studovat složení a produkty na sobě zkoušela. Důkazem je má domácnost plná přírodních produktů a tento e-shop. Musím podotknout, že účinky jsou až neuvěřitelné a péče o tvář, tělo i přírodu se stane i Vašim příjemným rituálem, který budete vnímat všemi smysly. 😊

Cílem tohoto e-shopu je dokázání skutečnosti, že lze dělat práci, která člověka smysluplně posouvá dál. Neustále se vzdělávám a momentálně i studuju kosmetickou školu. Ráda své vědomosti předám dál a poradím s výběrem zboží. Stačí napsat a já se Vám ozvu nebo rovnou zavolat – ozvěte se budu ráda. 😊 A rovnou se i třeba můžeme domluvit na ekologičtějším osobním předání v rámci Ostravy a Havířova. 

Balíček Vám s láskou zabalíme a zašleme/předáme,  protože nás to baví a skutečně ze srdce naplňuje. 😊 

Za ekochichi tým zakladatelka Ekochichi 

Domča Mihalová

🐈