Zabezpečení on-line plateb pomocí České platební brány ComGate

Bezpečnost platební brány

Bezpečnost hraje klíčovou roli, proto Vám nabízíme českou platební bránu ComGate, která nabízí zabezpečení podle nejvyšších bezpečnostních standardů.

HTTPS

Při platbě s platební bránou ComGate jsou vždy veškeré přenášené informace mezi jednotlivými stranami šifrovány 128-bit SSL/TLS. Pravidelně provádíme audity bezpečnosti, používaných certifikátů a bezpečnostních autorit, které využíváme.

PCI DSS

PCI DSS je soubor pravidel, podle kterých mají zprostředkovatelé plateb pracovat s citlivými platebními informacemi, aby zabránili jejich zneužití. Tato pravidla vznikla na popud karetních asociací jako VISA a Mastercard, jsou mezinárodně uznávaná a prakticky každá organizace, která procesuje platby kartami, se jimi musí řídit. 

Nakládání s daty

Bezpečnost a manipulace s daty, zejména platebních karet, je pro ComGate jednou z nejvyšších priorit. Ukládány jsou pouze platební karty s ověřeným přístupem vlastníka, a to vždy v kombinaci s ověřeným číslem mobilního telefonu a e-mailové adresy. ComGate působí pod dohledemČeské národní banky